دوشنبه, ۷ بهمن ۱۳۹۸

شرکت پیشگامان بارمان ایرانیان متشکل از چند ده شرکت داخلی و بین المللی و تعاونی های حمل و نقلی سراسر کشور در قالب کنسرسیوم حمل و نقلی فعالیت خود را در سال 1397 شمسی آغاز نمود. شرکت های تابعه این گروه توانمند با هدایت كلیه ی منابع تخصصی و لجستیکی خود و به كارگیری روش های عملیاتی برای رسیدن به چشم انداز و ایجاد شبكه یكپارچه کارآمد تخصصی در حوزه حمل و نقل جاده ای كالا و با بهره گیری از شیوه های نوین حمل و نقلی می كوشد تا در عرصه ی صنعت حمل و نقل جاده ای كشور پیشرو و حضوری چشمگیر داشته باشد.

این شركت با بهره گیری از فرصت ها و ظرفیت های موجود، با تشكیل كارگروه های تخصصی زمینه بهره برداری كارآمد از سیستم های هوشمند در صنعت حمل و نقل كشور را به وجود آورده و در دو بخش مهم نوسازی و توسعه ناوگان و ایجاد سیستم های هوشمند ITS فعالیت خود را آغاز نمود.

این شركت با بهره مندی از ناوگانی نو، نیروهایی متخصص و كار آزموده و بهره گیری از سیستم های مدرن و فن آوری روز دنیا، یكی از بنگاه های بزرگ حمل و نقل جاده ای كالا است. کنسرسیوم پیشگامان بارمان ایرانیان با كسب سهم حداكثری از بازار حمل و نقل كشور و مدیریت ناوگان خودمالكی و استیجاری در بخش حمل و نقل جاده ای، ‌اقدام به سرمایه گذاری در این صنعت نموده است.